|
Přebor jednotlivců Trutnovska 2011 |
|
| |
Propozice
Konečné výsledky
1 Killar Marek 2083 Lokomotiva Trutnov 5.5 21.5 30.0
2 Čeřovský Marek 1980 TJ Dvůr Králové 5.0 21.0 30.0
3 Malinský Martin 1614 Lokomotiva Trutnov 5.0 20.5 28.0
4 Neubauer Vilém 1887 HSM Trutnov 5.0 20.0 27.5
5 Trojan Ondřej 1727 Spartak Vrchlabí 4.0 20.5 28.0
6 Dadok Daniel 1552 Lokomotiva Trutnov 4.0 19.0 26.5
7 Toman Radek 1620 Lokomotiva Trutnov 4.0 18.0 25.5
8 Brádler Vladimír 1741 Lokomotiva Trutnov 4.0 17.0 24.0
9 Matras Vojtěch 1263 TJ Dvůr Králové 4.0 17.0 21.5
10 Bydelský Tomáš 1488 Lokomotiva Trutnov 3.5 19.5 25.0
11 Volf Milan 1697 TJ Dvůr Králové 3.5 19.0 25.0
12 Killar Dominik 0 Lokomotiva Trutnov 3.5 18.5 25.5
13 Harantík Josef 1610 Lokomotiva Trutnov 3.5 17.5 25.5
14 Klossovski Jan 1453 HSM Trutnov 3.5 14.0 19.5
15 Brádler Vladimír 0 Lokomotiva Trutnov 3.0 17.5 24.5
16 Šafařík Radim 0 Spartak Vrchlabí 3.0 16.0 20.5
17 Dušek Jiří 1768 Lokomotiva Trutnov 2.5 18.0 25.0
18 Urban Alan 1275 Lokomotiva Trutnov 2.0 14.5 19.0
19 Scharfen Jan 0 Lokomotiva Trutnov 1.0 13.0 18.5
20 Bönisch Pavel 0 Lokomotiva Trutnov 0.5 15.0 21.0
Konečné výsledky na Chess-results: http://chess-results.com/tnr44248.aspx?art=1&lan=5&m=-1&wi=1000
|
Účastníci turnaje |
Fotogalerie: http://www.sachylokotrutnov.cz/obrazky_sachy/fotografie/ostatni/opjednotlivcu_2011/index.htm
Více o turnaji na http://www.sachylokotrutnov.cz/okresni_prebor_2011.htm
Startovní listina
St.c. Jméno NRtg Klub
1 Killar Marek 2083 Lokomotiva Trutnov
2 Čeřovský Marek 1980 TJ Dvůr Králové
3 Neubauer Vilém 1887 HSM Trutnov
4 Dušek Jiří 1768 Lokomotiva Trutnov
5 Brádler Vladimír 1741 Lokomotiva Trutnov
6 Trojan Ondřej 1727 Spartak Vrchlabí
7 Volf Milan 1697 TJ Dvůr Králové
8 Horák Jiří 1679 Lokomotiva Trutnov
9 Toman Radek 1620 Lokomotiva Trutnov
10 Malinský Martin 1614 Lokomotiva Trutnov
11 Harantík Josef 1610 Lokomotiva Trutnov
12 Dadok Daniel 1552 Lokomotiva Trutnov
13 Bydelský Tomáš 1488 Lokomotiva Trutnov
14 Klossovski Jan 1453 HSM Trutnov
15 Urban Alan 1275 Lokomotiva Trutnov
16 Matras Vojtěch 1263 TJ Dvůr králové
17 Brádler Vladimír 0 Lokomotiva Trutnov
18 Bönisch Pavel 0 Lokomotiva Trutnov
19 Šafařík Radim 0 Spartak Vrchlabí
Propozice přeboru jednotlivců Trutnovska 2011
Přebor jednotlivců Trutnovska 2011 (OPJ) pořádá STK KHŠS pro hráče aktivně registrované v šachových oddílech okresu Trutnov. Pověřeným vedoucím soutěže je Mgr. Marek Killar.
- Turnaj organizuje šachový oddíl Lokomotiva Trutnov
- Hráči se závazně přihlašují vedoucímu soutěže na e-mail: killar.marek (šs) seznam.cz do 31. 1. 2011
- Prezentace účastníků proběhne v sobotu 5. 2. 2011 v restauraci Družba od 8:00 do 8:45
- Vklad 200 Kč – uhradí hráč před zahájením losování (5. 2. 2011 do 8:45 hodin) vedoucímu soutěže, po řádném sehrání celého turnaje (bez kontumace) bude celá částka vrácena. V opačném případě propadá celý vklad ve prospěch organizátora.
- Startovné je 100,- Kč (hradí se v termínu dle bodu 4)
- Hrací místnost: prostory restaurace Družba, P. Holého 466, Trutnov
- Občerstvení v restauraci, možno objednat oběd v ceně 70,- Kč. Nutno objednat při přihlášení!
- Hrací tempo: 60 minut na celou partii pro každého hráče
- Hraje se podle Pravidel FIDE a Soutěžního řádu ŠSČR a vydaného rozpisu. Turnaj se počítá na LOK ŠSČR
- Při počtu hráčů do 8 se hraje vždy s každým, (při počtu do 4 hráčů dvoukolově). V případě více jak 8 hráčů bude přebor rozdělen na 2 pokud možno stejně početné skupiny (skupinu A vytvoří přihlášení hráči s nejvyšším ELO ratingem k 5. 1. 2011, skupinu B ostatní). Pokud se zúčastní více než 12 hráčů a nebude vhodné zvolit skupiny, bude hráno švýcarským systémem na 7 kol
- Nejlépe umístěný hráč z oddílů na území trutnovského okresu získává titul „Přeborník Trutnovska“ a postupuje do KPJ 2011
- Partie se hrají o víkendu 5. 2. a 19. 2. 2011 dle tohoto časového rozpisu (může být samozřejmě upraven dle počtu přihlášených, bude přesně stanoveno před začátkem turnaje):
Sobota 5. 2. 2011: 1. kolo: 9:00 – 11:00 (přestávka na oběd), 2. kolo: 11:45 – 13:45, 3. kolo: 13:50 – 15:50, 4. kolo: 15:55 – 17:55
Sobota 19. 2. 2011: 5. kolo: 8:00 – 10:00, 6. kolo: 10:10 – 12:10 (přestávka na oběd), 7. kolo: 12:50 – 14:50
- Rozhodčí: Tomáš Bydelský, rozh. 3. třídy
V Trutnově 9.11.2010
Marek Killar, vedoucí soutěže
Slavík Jan , předseda STK KHŠS