» Jan Horák (Region Panda) vyhrál turnaj mládeže v Kudowa-Zdrój Královéhradecký krajský šachový svaz Královéhradecký krajský šachový svaz

  • Archiv

  • Rubriky

Jan Horák (Region Panda) vyhrál turnaj mládeže v Kudowa-Zdrój

Jiří Bielavský, administrátor webu - 13.11.2017

Turnaj mládeže Kudowa-Zdrój – VÝSLEDKY

V turnaji se prezentovalo 34 hráčů a hráček z Polska a České republiky v poměru 16:18!

Roli favorita potvrdil Jan Horák z Pandy Rychnov nad Kněžnou, který vítězství jistil remízou v posledním kole.

1. Jan Horák 1689 Region Panda, z.s. 6,5 b.
2. Gabriel Lechman 1070 UKS Giecek Radków 6
3. Adam Josef Ret 1568 2222 ŠK Polabiny, z.s. 5,5

Nejlepší dívkou byla na 4. místě Tereza Šulcová z Polabin 5,5/7.

Kromě nejlepších byla předána i speciální cena pro nejmladšího účastníka, kterou získal Vašík Kroulík (nar. 2011) z Pandy RK. Jeho výsledek 4/7 a konečné 14. místo je velkým příslibem.

Celkové výsledky a foto:
https://www.facebook.com/giecekradkow/posts/992412810908889

http://sachygymnachod.rajce.idnes.cz/Turnaj_mladeze_do_16_let_Kudowa-Zdroj_11.11.2017/

Petr Čechura

Pan Robert Duch poslal celkové pořadí turnaje:

  1. Horak, Jan            1689 Panda Rychnov             6.5
  2. Lechman, Gabriel      1070 UKS Giecek Radków         6.0
  3. Ret, Adam             1568 SK2222 Polabiny Pardubice 5.5
  4. Sulcova, Tereza       1000 SK2222 Polabiny Pardubice 5.5
  5. Hetfleischova, Elen   1114 Panda Rychnov             5.0
  6. Dusanek, Michal       1116 Panda Rychnov             4.5
  7. Vajsar, Martin        1100 TJ Hronov                 4.5
  8. Schon, Jakub          1000 TJ Nachod                 4.0
  9. Rybka, Tatiana        1600 UKS Giecek Radków         4.0
 10. Bazela, Maciej        1400 Kudowa Zdr.               4.0
 11. Łukasik, Jakub        1400 Kudowa Zdr.               4.0
 12. Jaroszuk, Kacper      1400 UKS Giecek Radków         4.0
 13. Archlebova, Stela     1039 TJ Hronov                 4.0
 14. Kroulik, Vaclav       1000 Panda Rychnov             4.0
 15. Celka, Jozef          1000 TJ Nachod                 4.0
 16. Malik, Michał         1200 UKS Giecek Radków         3.5
 17. Stwertetschka, Michał 1000 Kudowa Zdr.               3.5
 18. Grulich, Jaroslav     1193 Nachod                    3.5
 19. Reznicek, Premysl     1000 ZS Police n.M.            3.5
 20. Bulik, Marcin         1000 Kudowa Zdr.               3.5
 21. Sobczyk, Dawid        1000 Kudowa Zdr.               3.0
 22. Hugo, Fort            1000 ŚK Lipa                   3.0
 23. Szymkowicz, Maciej    1000 Kudowa Zdr.               3.0
 24. Kamiński, Wiktor      1000 Kudowa Zdr.               3.0
 25. Stankiewicz, Jakub    1000 Kudowa Zdr.               2.5
 26. Paździorko, Michał    1000 Kudowa Zdr.               2.5
 27. Jaresova, Vendula     1000 TJ Hronov                 2.5
 28. Luciiak, Petr         1000 TJ Nachod                 2.5
 29. Haddad, Yassin        1000 Sokol Nachod              2.5
 30. Vlcek, Vojtech        1000 Rtyne v PODKRK            2.0
 31. Haddad, Ahmed         1000 Sokol Nachod              2.0
 32. Marduła, Oskar        1000 UKS Giecek Radków         2.0
 33. Szymkowicz,Grzegorz   1000 Kudowa Zdr.               1.0
 34. Malik, Natalia        1000 Kłodzko                   0.5