Královéhradecký krajský šachový svaz

  • Archivy

  • Rubriky

Krajský přebor mládeže do 20 let pokračuje druhým hracím dnem!

Tomáš Ulman, sekretář KHŠS - 29.3.2018

V osm hodin a pět minut začal druhý hrací den Krajského přeboru mládeže. Svá čtvrtá kola rozehráli všichni mládežníci ve čtyrech kategoriích.

V nejstarší kategorii po prvním hrací dnu vede David Gloser (ŠK Lípa) společně s Veronikou Šmajzrovou (ŠŠPM Lipky) se 2 1/2 body. Dohnat se je snaží čtveřice hráčů z ŠK AD Jičín.

V kategorii HD 16 se na prvním místě drží Petr Fojt (ŠK AD Jičín) a Vladislav Martyniuk (Region Panda). Tito dva vedoucí hráči se o vedení turnaje poperou v právě probíhajícím čtvrtém kole.

Nejvyrovnanější kategorií je kategorie HD 14. Zde vede turnaj hned čtveřice hráčů – Kulhánek Jáchym (TJ Jiskra Hořice), Vestfál Jan (ŠK ORTEX Hradec Králové), Drašnar Lukáš (ŠK Nové Město nad Metují) a Ondra Winter (ŠK Lípa). Čtvrté kole svedlo tuto čtveřici k bojům proti sobě a bude se nyní rozhodovat, kdo se udrží na čele turnaje.

V nejmladší kategorii vede turnaj Pavel Kumpošt (Region Panda) a Lukáš Zelba (ŠK ORTEX Hradec Králové). Oba spolu již hráli ve třetím kole a partie skončila remízou. Proto teď bude záležet, jak se jim bude dařit proti ostatním soupeřům.

Právě probíhá čtvrté kolo a průběžné informace můžete nalézt na zde:

kategorie HD12

kategorie HD14

kategorie HD16

kategorie HD18+20

Páté kolo začne v 10:40.

Tomáš Ulman
sekretář KHŠS