Královéhradecký krajský šachový svaz

  • Archiv

  • Rubriky

Seznam dětí, přijatých na tábor KHŠS

Jiří Bielavský, administrátor webu - 12.4.2018

Níže je uveden seznam 50 dětí, které byly na tábor přijaty, s ostatními je počítáno jako s náhradníky. Ať se nevzdávají zatím myšlenky, že pojedou na tábor a posečkají, mohou provádět platby na účet KHŠS.
Svatava Ptáčková, vedoucí tábora

Letní šachový tábor KHK, 18.8. – 26.8.2018

	
        Příjmení	Jméno	Ročník	        Adresa	Listina talentů	Soustředění talentů	Částka Kč	
1	Voříšková	Anna	2006	   Hradec Králové	ANO	      NE	         3000	
2	Voříšek	        Jan	2008	   Hradec Králové	NE	      NE	         3300	
3	Levitner	Matěj	2008	   Hradec Králové	ANO	      NE	         3000	
4	Marxová	        Šárka	2006	   Jaroměř	        ANO	      NE	         3000	
5	Pech 	        Erik	2009	   Hradec Králové	NE	      NE	         3300	
6	Pech 	        Oliver	2007	   Hradec Králové	NE	      NE	         3300	
7	Ret	        Adam	2005	   Pardubice	        NE	      NE	         4300	mimo kraj
8	Bednář	        Miloš	2006	   Nový Bydžov	        NE	      ANO	         3000	
9	Vestfál	        Jan	2005	   Hradec Králové	NE	      ANO	         3000	
10	Svoboda	        Ondřej	2009	   Černožice	        ANO	      ANO	         3000	
11	Šlapák	        Petr	2009	   Hradec Králové	NE	      NE	         3800	
12	Špriňar	        Michal	2007	   Hradec Králové	NE	      NE	         3800	
13	Winter	        Ondřej	2007	   Hradec Králové	ANO	      ANO	         3000	
14	Olšák	        Vojtěch	2002	   Hradec Králové	NE	      NE	         3800	
15	Till	        Václav	2003	   Kostelec nad Or.	NE	      NE	         3800	
16	Horák	        Jan	2001	   Rychnov n. Kn.	NE	      ANO	         3000	
17	Kačírek	        Pavel	2004	   Rychnov n. Kn.	NE	      ANO		 3000	
18	Komora		Matěj	2007	   Hradec Králové	ANO	      ANO	         3000	
19	Fojt		Petr	2003	   Nová Paka		NE	      ANO	         3000	
20	Rybáček		Lukáš	2003	   Dobrá Voda u H.	NE	      NE		 3800	
21	Janouch	     Jáchym Š.	2004	   Jičín		ANO	      NE		 3000	
22	Gloser		David	2002	   Hradec Králové	ANO	      NE	         3000	
23	Gloser		Tomáš	2006	   Hradec Králové	NE	      NE	         3300	
24	Jarešová	Vendula	2007	   Meziměstí		NE	      NE		 3800	
25	Pražák 		Viktor	2004	   Hradec Králové	NE	      NE		 3800	
26	Zelbová		Lada	2007	   Hradec Králové	ANO	      ANO		 3000	
27	Zelba 		Lukáš	2009	   Hradec Králové	ANO	      ANO	         3000	
28	Jenček		Filip	2008	   Hradec Králové	NE	      NE	         3800	
29	Rokoš	        Filip	2005	   Hradec Králové	ANO	      NE	         3000	
30	Archlebová	Stela	2008	   Meziměstí		ANO	      ANO	         3000	
31	Dušánek		Michal	2009	   Rychnov nad K.	NE	      NE	         3800	
32	Lesák 		David	2008	   Dubenec	        NE	      NE	         3800	
33	Dvořáček	Marek	2010	   České Meziříčí	NE	      NE	         3800	
34	Koblic 		Jan	2004	   Vamberk	        NE	      NE	         3800	
35	Albrechtová	Adriana	2003	   Žacléř	        NE	      ANO	         3000	
36	Šolc 	        Filip 	2001	   Mžany	        NE	      NE	         3800	
37	Landsmannová	Marie M. 2002	   Hradec Králové	ANO	      ANO	         3000	
38	Vošmik 	        Matěj	2004	   Nechanice		NE	      NE	         3800	
39	Martyniuk	Vladyslav 2003	   Solnice	        NE	      ANO	         3800	
40	Dedek		Jan	2006	   Hradec Králové	NE	      NE	         3800	
41	Pávek		Leoš	2010	   Hradec Králové	NE	      NE	         3800	
42	Šmajzrová	Dominika 2006	   Ústí nad Orlicí	NE	      NE	         4300	mimo kraj
43	Blažek		Michal	2001	   Hradec Králové	NE	      NE	         3800	
44	Horný		Tomáš	2004	   Trutnov	        NE	      ANO	         3000	
45	Schmutzer	Jakub	2007	   Vysoká nad Lab.	ANO	      NE	         3000	
46	Kalous 	        Kryštof	2009	   Klášterec nad O.	NE	      NE	         3800	
47	Hetfleischová	Elen	2008	   Rychnov nad K.	ANO	      ANO	         3000	
48	Pichová		Lucie	2005	   Žďár nad Met.	ANO	      NE	         3000	
49	Buločkin	Martin	2002	   Rychnov nad K.	ANO	      NE	         3500	mimo kraj
50	Černý		David	2001	   Police nad Met.	NE	      ANO	         3500	mimo kraj
Náhradníci
  	Jakubec	        Vít	2008	   Jičín	        NE	      ANO	         3000	
  	Hilscher	Martin	2005	   Hronov	        NE	      NE	         3800