Královéhradecký krajský šachový svaz


Příprava šachového tábora 2018

Ondrej Ruda - 17.6.2018

Školní rok odbíjí svůj poslední měsíc a letní prázdniny jsou teprve na obzoru, nicméně příprava Prázdninového letního šachového tábora KHŠS, jehož 15. ročník proběhne 18.8.-26.8. 2048 na Horské chatě Jindřichův dům v Peci pod Sněžkou, je již v plném proudu.

Kapacita ubytování je maximálně naplněna v počtu 52 účastníků (viz příloha), o které bude postaráno hlavní vedoucí tábora a zdravotnicí S. Ptáčkovou, hlavním trenérem L. Roškem a jejich spolupracovníky T. Krausem, K. Roškovou, N. Richterovou, T. Ptáčkem a V. Kablukovem.

V pondělí 11.6.2018 se uskutečnila přípravná schůzka vedoucích a trenérů, na které byly podrobně probrány veškeré organizační a šachové náležitosti včetně nezbytné administrativy. Téma táborové hry zveřejníme až na místě po příjezdu. S ohledem na zvýšený počet šachistů bude počet tréninkových skupin zvýšen na pět.

Veškeré platby účastníků byly uhrazeny a rozpočet tábora je tak připraven pro bezproblémové zajištění akce.

Všem účastníkům tábora budou mailem do konce června zaslány dokumenty nezbytné k nástupu, v příloze této zprávy jsou pouze organizační pokyny pro děti a rodiče a aktualizované propozice. Pokud by někdo zprávu neobdržel, nechť se ozve mailem vedoucí tábora na mail svatavaptackova@seznam.cz , stejně tak jako s případnými dotazy, požadavky na spoluubytování atp.

Organizátoři věří, že si účastníci letošní tábor výborně užijí jak po šachové stránce, tak i z hlediska pobytu v krásné přírodě.

 

Svatava Ptáčková

 

Tábor účastníci web

2Pokyny pro účastníky

Propozice+tabora+2018finál (1)