Královéhradecký krajský šachový svaz

  • Archivy

  • Rubriky

Do Krajské soutěže žákovských družstev se přihlásilo 14 týmů

Ondrej Ruda - 18.12.2018

KHŠS – Krajská soutěž žákovských družstev  2018-19

Seznam přihlášených

  1. Lokomotiva Trutnov                 tomas.bydelsky@gmail.com
  2. TJ Jiskra Jaroměř B                 peca.stanek@seznam.cz
  3. ŠŠPM Lipky HK C                    SvatavaPtackova@seznam.cz
  4. Region Panda C                        panda.daniel@tiscali.cz
  5. Region Panda D                       panda.daniel@tiscali.cz
  6. TJ Jiskra Nový Bydžov           Josef.Batka@seznam.cz
  7. ŠK  Lípa C                                 prazak.neslhk@email.cz, ORuda@seznam.cz
  8. TJ Náchod A                            niki.dusbaba@seznam.cz
  9. TJ Náchod B                            niki.dusbaba@seznam.cz
  10. PŠŠ Lázně Bělohrad               ladislavbroz@tiscali.cz
  11. PŠŠ Studenec                          ladislavbroz@tiscali.cz
  12. DDM Třebechovice B            Jan-Slavik@seznam.cz
  13. ŠK Červený Kostelec             michal.bass@seznam.cz
  14. TJ Sokol Studnice                  lesk.b@seznam.cz

 

Oproti loňsku chybí

Region Panda B                 panda.daniel@tiscali.cz – postup do KPŽD

Ortex Hradec C                  bielavsky@centrum.cz – postup do KPŽD

Doudleby                             lmatous@tiscali.cz

TJ Jiskra Jaroměř C         peca.stanek@seznam.cz

TJ Hronov                           cap.jaroslav@tiscali.cz

 

Předběžné rozdělení do skupin

 

Západ:                                                                                           Místo prvního srazu 19. 1. 2019 – vzáj. utkání

A: Lázně Bělohrad A, Lázně Bělohrad B, Trutnov               Lázně Bělohrad

B: Nový Bydžov, Lipky C, Lípa C, Jaroměř B                         Hradec Králové – Lipky

 

Východ:

C: Třebechovice B, Rychnov C, Rychnov D                           Rychnov n. K.

D: Červený Kostelec,  Studnice, Náchod A, Náchod B      Studnice

 

Dne 9. února bude druhý sraz pro 7 týmů – utkají se A- B  v Jaroměři  a C-D v Náchodě

 

3. sraz 9. března 2019

 

Ze skupin západ a východ postoupí nejlepší 4 týmy do finále A o 1. – 8. místo a další 3 týmy do finále B o 9. – 14.- místo a započítají se jim vzájemná utkání ze skupiny, v jednom termínu se utkají družstva ze skupin západ – východ. Místa srazů těchto skupin budou určena podle nabídek po 9. únoru.

Prosím družstva, aby se seznámila s předběžným rozpisem, vyjádřila souhlas s pořadatelstvím (Lázně Bělohrad, Lipky, Studnice, Jaroměř, Náchod) a umístěním do skupin. Detailní rozpis vydám na konci roku.

Všechna družstva již uhradila podle svého vyjádření startovné.

Jiří Daniel, vedoucí soutěže

  1. 12. 2018