Královéhradecký krajský šachový svaz

  • Archivy

  • Rubriky

Výsledky Lhoteckého krále – rapid – Šárovcova Lhota

Jaroslav Šmíd, předseda KHŠS - 14.4.2019

Šachový turnaj o LHOTECKÉHO KRÁLE – 19.ročník 13.4.2019 – Šárovcova lhota – 9 kol

Rozhodující partie Urban – Komprda

Place Name                   Club                 Score Wins Berg. Buch. Progr.

  1   Pavel Komprda (3)      TJ Aero Odolena Voda 8.0      7 45.25  50.5   42.5
  2   Zdeněk Urban (1)       ŠK AD Jičín          7.5      7 38.25  50.0   38.0
  3   Vít Černoch (8)        ŠK AD Jičín          7.5      7 37.75  49.5   36.0
  4   Václav Ml. Volman (9)  ŠK Lomnice n/Pop.    6.0      6 28.50  49.5   33.0
  5   Vít Doležal (4)        TJ Neratovice        6.0      6 27.00  46.0   30.0
  6   Tomáš Láska (17)       ŠK Lomnice n/Pop.    5.5      5 25.25  48.5   29.5
  7   Miroslav Plchot (22)   Spartak Vrchlabí     5.5      5 21.75  45.5   27.5
  8   Antonín Žváček (7)     SK Kbely             5.5      5 21.75  42.5   26.0
  9   Petr Janouš (6)        ŠK Sl. Liberec       5.5      4 29.25  53.5   32.0
 10   Jiří Kadeřábek (2)     Sokol Bakov          5.0      4 24.50  50.5   28.5
 11   Vladimír Friedrich (5) LOKO Trutnov         5.0      4 22.25  44.0   27.5
 12   Jan Rýdl (31)          ŠK AD Jičín          5.0      4 20.25  40.0   22.5
 13   Miroslav Kylar (12)    TJ Aero Odolena Voda 5.0      4 20.25  36.5   19.5
 14   Otakar Němec (13)      ŠK Lípa              5.0      4 19.75  38.5   24.0
 15   Jiří Hrbek (24)        Lázně Bělohrad       5.0      4 16.75  34.5   20.5
 16   Petr Buchar (11)       ŠK AD Jičín          5.0      3 21.25  42.5   28.5
 17   Zbyněk Kykal (21)      TJ Lázně Bělohrad    4.5      4 18.00  45.0   25.5
 18   Pavel Kořínek (10)     TJ Lázně Bělohrad    4.5      4 17.50  44.5   24.0
 19   Jindřich Vochozka (20) Sl. Hradec Králové   4.5      4 12.25  29.5   12.5
 20   Václav Vytlačil (33)   ŠK Lomnice n/Pop.    4.5      3 18.25  38.0   21.5
 21   Václav Portych (16)    ŠK Lípa              4.0      4 15.00  44.0   23.0
 22   Bedřich Matouš (18)    TJ Lázně Bělohrad    4.0      4 13.50  38.5   24.0
 23   Jan Kohout (15)        ŠK AD Jičín          4.0      3 15.75  44.0   25.0
 24   Luděk Švec (32)        TJ Desko Liberec     4.0      3 13.00  34.0   17.5
 25   Milan Kříž (23)        ŠK AD Jičín          3.5      3 13.25  40.5   18.5
 26   Ladislav Groh (25)     TJ Lázně Bělohrad    3.5      3 13.00  39.0   19.5
 27   Václav St Volman (29)  ŠK Lomnice n/Pop.    3.5      3 12.25  36.5   16.5
 28   Michal Volf (28)       TJ Sp. Ústí n/L.     3.5      3  9.25  31.5   15.5
 29   Daniel Kučera (19)     Spartak Vrchlabí     3.5      3  9.00  38.0   18.0
 30   Karel Schovánek (27)   ŠK Lomnice n/Pop.    3.5      3  6.75  30.0   14.5
 31   Petr Přibík (14)       Sl. Hradec Králové   3.5      2 12.50  37.5   17.5
 32   Bohuslav Kroužek (26)  Ortex Hradec Králové 3.5      2 11.50  38.5   13.5
 33   Otto Zákoucký (30)     ŠK AD Jičín          3.0      3  8.50  34.5   18.0
 34   Jaroslav Sládek (34)   ŠK AD Jičín          3.0      3  5.00  27.5   11.0
 35   Jiří Kůtek (35)        TJ SKP Valdice       2.0      2  4.50  33.0    9.0
 36   Vladimír Propš (36)    Dvůr Králové         0.0      0  0.00  32.0    0.0