Královéhradecký krajský šachový svaz


Mistrovství Čech do 16 let Herlíkovice, příspěvek kraje a možný dozor

Jan Slavík, STK - 27.9.2021

Královéhradecký krajský šachový svaz nabízí všem účastníkům Mistrovství Čech HD 12-16, které se hraje 23.10.-30.10.2021, finanční příspěvek na ubytování (případně startovné) minimálně ve výši 800 Kč. Podmínkou poskytnutí příspěvku je zaslání společné přihlášky jménem krajského svazu, nebo zaslání faktury za ubytování hráčů na plátce KHŠS. Tento postup však musí být domluven předem. Mistrovství se bude nově konat v Herlíkovicích (Vrchlabí). Žádám všechny zájemce o krajský příspěvek, aby poslali vyplněný formulář přihlášky na e-mail panda.daniel@tiscali.cz a v kopii jan-slavik@seznam.cz co nejdříve, nejpozději do středy 29.9. Ve formuláři přihlášky je vhodné přihlásit také doprovod účastníků.
Předseda komise mládeže Jiří Daniel nabízí možnost společného dozoru zodpovědné osoby nad účastníky mistrovství. Propozice nabízejí jednomu dozoru účast za nocležné 250 – 590 Kč, tj. za 7 nocí 1750 – 4 130 Kč + náklady na stravování za týden. Tedy dozor stojí účast minimálně 3, spíš však 4-6 tisíc korun.
Pokud by se našel jeden dozor pro všechny zájemce (zájemci o takový dozor, přihlaste se hned!!!) mohli bychom vybrat za dozor od každého rodiče jen 1 500 Kč (ani ne 200 Kč za den) s podmínkou přivezení dítěte na místo a odvezení z místa konání.
Dozor by měl na starost také přivedení a odvedení dětí do hrací místnosti (asi 1000 m), staral by se o ně v zastoupení rodičů. Pokud bude mít dítě vlastní dozor, nebude za dozor platit nic.
Vyhlašujeme tedy jakési výběrové řízení na dozor naší krajské výpravy, odměna podle počtu dozorovaných dětí, úhrada vlastních nákladů na ubytování podmínkou. Dozorem může být i nešachista, šachista výhodou. Přihlásit se můžete do zítra – úterý do 16 hodin na email panda.daniel@tiscali.cz. Výhodou bude, když dozorem bude některý ze zúčastněných rodičů nebo trenérů.
Oprávnění účastníci Mistrovství Čech mládeže v Herlíkovicích:
– H12 přímý postup Krautschneider Daniel Jan, Mík Tomáš, Kroulík Václav, všichni Region Panda,z.s., plus z kraje
Kroulík Štěpán Region Panda, z.s.
Štěpán Michal TJ Náchod
Toman Michal Šachový klub Lípa, z.s.
vítěz H10 Vítězslav Vlček TJ Náchod
náhradník Snopek Jan Region Panda, z.s.

– H14 přímý postup Levitner Matěj, Šachový klub Lípa, z.s. Dušánek Michal, Region Panda, z.s., Vlček Vojtěch, ŠŠPM Lipky HK, plus z kraje
Jakubec Vít Šachový klub Jičín, z.s.
Dvořák Milan Region Panda, z.s.
Lesák David, TJ Jiskra Jaroměř

– H16 přímý postup Winter Ondřej, ŠŠPM Lipky HK, plus z kraje
Stejskal Michal TJ Jiskra Hořice
Gloser Tomáš Šachový klub Lípa, z.s.
Komora Matěj ŠŠPM Lipky HK
Dedek Jan ŠŠPM Lipky HK

V kategoriích dívek D12, D14 a D16 můžou startovat všechny dívky, které se přihlásí.
MČech-2021
PrihlaskaMCech2021

Projekt probíhá za finanční podpory Královéhradeckého kraje.