Královéhradecký krajský šachový svaz


Mistrovství Čech mládeže do 16 let v Herlíkovicích – konečné pořadí

Petr Čechura - 31.10.2021

Mistrovství Čech mládeže do 16 let, Herlíkovice

Konečné pořadí po 9 kolech:

HD12 (celkem 82 hráčů)
8. Krautschneider Daniel Jan, Region Panda, z.s. – 6 b
9. Kroulík Václav, Region Panda, z.s. – 6 b
15. Mík Tomáš, Region Panda, z.s. – 6 b
27. Kroulík Štěpán, Region Panda, z.s. – 5 b
48. Vlček Vítězslav, TJ Náchod – 4,5 b
63. Štěpán Michal, TJ Náchod – 3,5 b
77. Archlebová Iva, TJ Jiskra Jaroměř – 2,5 b
78. Archlebová Eva, TJ Jiskra Jaroměř – 2,5 b
79. Šmejdová Adéla, TJ Náchod – 2,5 b
Podrobně viz https://chess-results.com/tnr584903.aspx?lan=5&art=1&rd=9

HD14 (celkem 62 hráčů)
12. Dušánek Michal, Region Panda, z.s. – 5,5 b
17. Vlček Vojtěch, ŠŠPM Lipky HK – 5,5 b
30. Svoboda Ondřej, ŠŠPM Lipky HK – 4,5 b
49. Šmejdová Kateřina, TJ Náchod – 3,5 b
50. Dvořák Milan, Region Panda, z.s. – 3,5 b
55. Archlebová Stela, Šachový klub Lípa, z.s. – 3 b
56. Jakubec Vít, Šachový klub Jičín z.s. – 3 b
Podrobně viz https://chess-results.com/tnr584904.aspx?lan=5&art=1&rd=9

HD16 (celkem 68 hráčů)
1. Winter Ondřej, ŠŠPM Lipky HK – 7,5 b
2. Stejskal Michal, TJ Jiskra Hořic v Podkrk. – 7 b
8. Dedek Jan, ŠŠPM Lipky HK – 6,5 b
15. Komora Matěj, ŠŠPM Lipky HK – 5,5 b
35. Špriňar Michal, ŠŠPM Lipky HK – 4,5 b
58. Šmejdová Michaela, TJ Náchod – 3 b
61. Marxová Šárka, TJ Jiskra Jaroměř – 3 b
Podrobně viz https://chess-results.com/tnr584905.aspx?lan=5&art=1&rd=9

Fide Open HD16 (celkem 28 hráčů)
17. Bednář Miloš, ŠŠPM Lipky HK – 4,5 b
Podrobně viz https://chess-results.com/tnr584907.aspx?lan=5&art=1&rd=9

Národní Open (celkem 45 hráčů)
17. Kobr Matěj, Region Panda, z.s. – 4,5 b
39. Bubeníček Šimon, TJ Náchod – 3,5 b
42. Winter Michal, Šachový klub Lípa, z.s. – 2,5 b
Podrobně viz https://chess-results.com/tnr584906.aspx?lan=5&art=1&rd=9

Partie ke stažení
https://www.chess.cz/wp-content/uploads/2021/11/MCech-2021.zip

 

Všem medailistům a postupujícím gratulujeme!