Královéhradecký krajský šachový svaz

  • Archivy

  • Rubriky

Propozice finálového srazu KSŽD 22. dubna v Lázních Bělohradě

Jiří Bielavský, administrátor webu - 11.4.2017

KHŠS a PŠŠLB ve spolupráci se ZŠ K. V. RAISE Lázně Bělohrad
pořádají
Finále krajské soutěže žákovských družstev
Den konání: SOBOTA 22. DUBNA 2017
Prezence od 8:30 do 8:55 hodin
Zahájení v 9:00 hodin
Místo konání: ZŠ K. V. Raise, Komenského 95, Lázně Bělohrad
Finále A: Podzvičinská šachová škola Lázně Bělohrad, ŠK Ortex HK C, Nový Bydžov, Panda Rychnov nad Kněžnou B, Panda Rychnov nad Kněžnou C a PŠ TJ Náchod
Finále B: TJ Jiskra Hořice, Lokomotiva Trutnov, ŠK Ortex HK D, Podzvičinská šachová škola – Studenec, DDM Třebechovice pod Orebem B, ŠŠPM Lipky HK C, Sokol Hradec Králové B, TJ Jiskra Jaroměř B
Systém dle propozic vydaných pro tuto soutěž
Ceny: medaile a diplomy pro nejlepší družstva finále A zajišťuje KHŠS
Startovné 0,- Kč
Přihlášky: do čtvrtka 20. dubna 2017 zašlete na e-mail ladislavbroz@psslb.cz
Rozhodčí turnaje: Mgr. Jiří Kratochvíl
Přivezte si, prosím: družstvo vždy dvě šachové soupravy + hodiny, přezůvky
Předpokládaný konec turnaje v 15:00 hodin

Na vaší hojnou účast se těší
ředitel školy ing. Jaroslav Jirásko, trenér PŠŠLB Ladislav Brož
a vedoucí soutěže Mgr. Jiří Kratochvíl

Jako občerstvení pro Vás bude připravena gulášová polévka s pečivem v ceně 25,- Kč, počet porcí, prosím, uveďte v přihlášce, děkuji předem.
K pití bude zdarma k dispozici čaj.

Rozpis jednotlivých kol
Finále A
1. Kolo: Nový Bydžov – Panda B; Lázně Bělohrad – Panda C; Ortex C – Náchod
2. Kolo: Lázně Bělohrad – Panda B; Ortex C – Panda C; Nový Bydžov – Náchod
3. Kolo: Panda B – Ortex C; Panda C – Nový Bydžov; Náchod – Lázně Bělohrad

Finále B
1. Kolo: Hořice – Jaroměř B; Trutnov – Sokol HK B; Ortex D – Lipky C; Studenec – Třebechovice B
2. Kolo: Sokol HK B – Hořice; Jaroměř B – Trutnov; Lipky C – Studenec; Třebechovice B – Ortex D
3. Kolo: Hořice – Lipky C; Studenec – Sokol HK B; Trutnov – Třebechovice B; Ortex D – Jaroměř B
4. Kolo: Třebechovice B – Hořice; Lipky C – Trutnov; Sokol HK B – Ortex D; Jaroměř B – Studenec