Logo KHŠS

Medaile sezóny 2010-2011

Úvodní stránka - Mapa KHŠS  - Termínová listina
Družstva - Jednotlivci


Družstva

        MČR čtyřčlenných družstev         2. Slavia Hradec Králové
        3. ŠK AD Jičín
        MČR juniorských družstev v rapidu         2. Jiskra Hořice
        2. liga skupina C         2. ŠK AD Jičín B
        Krajský přebor         1. Jiskra Hořice
        2. ŠK Lípa
        3. TJ Hronov
        Krajský přebor žákovských družstev         1. ŠŠ Panda Rychnov n/K B
        2. Jiskra RMSK Nový Bydžov B
        3. Loko Trutnov
        Krajský přebor družstev mladších žáků         1. ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové
        2. ŠK Lípa
        3. ŠŠ Panda Rychnov n/K
        Krajský přebor družstev v rapidu (Český pohár)         1. Jiskra Hořice
        2. ŠK AD Jičín C
        3. Jiskra Hořice B
        Krajský přebor družstev v blesku         1. ŠK AD Jičín
        2. Jiskra Hořice
        3. ŠK Lípa
        Krajská soutěž západ         1. ŠK AD Jičín C
        2. ŠK Lípa C
        3. TJ Lomnice n/P
        Krajská soutěž východ         1. TJ Hronov B
        2. DDM Třebechovice p/O
        3. TJ Náchod B
        Krajská soutěž žákovských družstev         1. ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B
        2. Jiskra Hořice B
        3. ŠK Lípa B
        Regionální přebor sever         1. Jiskra Česká Skalice B
        2. Tatran Hostinné
        3. Sokol Vrchoviny
        Regionální přebor východ         1. Spartak Rychnov n/K B
        2. ŠŠ Panda Rychnov n/K C
        3. ŠOK a.s. Kunvald D
        Regionální přebor jih         1. DDM Třebechovice p/O B
        2. Sokol Dubenec
        3. ŠK Lípa E
        Regionální přebor západ         1. ŠK Sobotka 2009
        2. ŠK AD Jičín D
        3. TJ Lomnice n/P B


Jednotlivci

        MČR žen         2. Hana Pirklová         ŠŠ Panda Rychnov n/K
        MČR H16         2. Tomáš Kraus         Jiskra Hořice
        MČR H14         3. Jan Macháň         ŠŠ Panda Rychnov n/K
        MČR D16         2. Eliška Johnová         Jiskra Hořice
        MČR D16         3. Kristýna Sabolová         Jiskra Hořice
        MČR D14         2. Lenka Rojíková         ŠK Lípa
        MČR H10         2. Anna Vítová         Sokol Hradec Králové
        Mezinárodní MČR žen v rapidu         3. Martina Marečková         ŠŠ Panda Rychnov n/K
        MČR juniorek D16 v rapidu         1. Kristýna Sabolová         Jiskra Hořice
        MČR juniorek D18 v rapidu         2. Kristýna Sabolová         Jiskra Hořice
        MČR juniorek D20 v rapidu 2010         3. Kristýna Sabolová         Jiskra Hořice
        MČR juniorek v rapidu 2011         3. Eliška Johnová         Jiskra Hořice
        MČR D16 v rapidu 2011         1. Eliška Johnová
        3. Aneta Žitná
        Jiskra Hořice
        DDM Třebechovice p/O
        MČR H16 v rapidu 2011         2. Jaroslav Flašar         Jiskra Hořice
        Mistrovství Čech H16         1. Tomáš Kraus
        Jiskra Hořice
        Mistrovství Čech D16         1. Eliška Johnová
        3. Kristýna Sabolová
        Jiskra Hořice
        Jiskra Hořice
        Mistrovství Čech H14         1. Martin Saučuk
        2. Matyáš Szücs
        3. Jan Macháň
        Sokol Náchod
        Sokol Hradec Králové
        ŠŠ Panda Rychnov n/K
        Mistrovství Čech D14         2. Lenka Rojíková         ŠK Lípa
        Mistrovství Čech H12         2. Vojtěch Wagner         ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové
        Mistrovství Čech D10         1. Anna Vítová         Sokol Hradec Králové
        Krajský přebor jednotlivců         1. Jan Jüptner
        2. Martin Kaisler
        3. Petr Tázlar
        Slavia Hradec Králové
        ŠK Lípa
        Jiskra Hořice
        Krajský přebor juniorů         1. Petr Tázlar
        2. Jakub Šafařík
        3. Jan Macháň
        Jiskra Hořice
        Jiskra Hořice
        ŠŠ Panda Rychnov n/K
        Krajský přebor seniorů         1. Milan Šnorek
        2. Miroslav Martinovský
        3. Jiří Bielavský
        ŠK AD Jičín
        Jiskra Jaroměř
        ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové
        Krajský přebor žen         1. Petra Tobišková         ŠŠ Panda Rychnov n/K
        Krajský přebor H16         1. Pavel Horníček
        2. Matyáš Szücs
        3. Kamil Šafařík
        ŠŠ Panda Rychnov n/K
        Sokol Hradec Králové
        Jiskra Hořice
        Krajský přebor D16         1. Lenka Rojíková
        2. Kateřina Skybová
        ŠK Lípa
        ŠK ORTEX-RETA Hradec Králov
        Krajský přebor H14         1. Jiří Gregor
        2. Vojtěch Wagner
        3. Matěj Kosař
        ŠŠ Panda Rychnov n/K
        ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové
        Sokol Červený Kostelec
        Krajský přebor D14         1. Anna Vítová         Sokol Hradec Králové
        Krajský přebor H12         1. Michal Jireš
        2. Jan Sajdl
        3. Filip Šolc
        ŠŠ Panda Rychnov n/K
        ŠK AD Jičín
        ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové
        Krajský přebor D12         1. Anna Vítová
        2. Tereza Dýčková
        Sokol Hradec Králové
        ŠŠ Panda Rychnov n/K
        Krajský přebor H10         1. Petr Fojt
        2. Vojtěch Kořínek
        3. Martin Buločkin
        PŠŠ Lázně Bělohrad
        ŠK Lípa
        ŠŠ Panda Rychnov n/K
        Krajský přebor D10         1. Kateřina Hrochová
        2. Tereza Wagnerová
        3. Andrea Šolcová
        ŠK Lípa
        ŠŠ Panda Rychnov n/K
        ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové
        Krajský přebor H8         1. Lukáš Drašnar
        2. Viktor Pražák
        3. Václav Horníček
        Sokol Vrchoviny
        ŠK Lípa
        ŠŠ Panda Rychnov n/K
        Krajský přebor D8         1. Radka Hrochová
        2. Marie Rašková
        3. Kristýna Kratěnová
        ŠK Lípa
        ŠŠ Panda Rychnov n/K
        ŠK Lípa
        Krajský přebor jednotlivců v rapidu         1. Ondřej Kořínek
        2. Jan Slavík
        3. Marek Čeřovský
        Slavia Hradec Králové
        DDM Třebechovice p/O
        TJ Dvůr Králové n/L
        Krajský přebor H14 v rapidu         1. Tomáš Ptáček
        2. Vojtěch Kykal
        3. Radek Ševčík
        Sokol Hradec Králové
        TJ Lázně Bělohrad
        ŠŠ Panda Rychnov n/K
        Krajský přebor D14 v rapidu         1. Lenka Rojíková
        2. Kateřina Skybová
        Sokol Hradec Králové
        ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové
        Krajský přebor H12 v rapidu         1. Vojtěch Wagner
        2. Matyáš Szücs
        3. Vadim Kablukov
        ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové
        Sokol Hradec Králové
        ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové
        Krajský přebor H10 v rapidu         1. Filip Šolc
        2. Michal Blažek
        3. Lukáš Kratěna
        ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové
        ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové
        ŠK Lípa
        Krajský přebor D10 v rapidu         1. Anna Vítová
        2. Kristýna Kratochvílová
        3. Tereza Wagnerová
        Sokol Hradec Králové
        ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové
        ŠŠ Panda Rychnov n/K
        Krajský přebor jednotlivců v blesku         1. Jaroslav Fiala
        2. Jan Jüptner
        3. Zbyněk Ringel
        ŠK AD Jičín
        Slavia Hradec Králové
        ŠŠ Panda Rychnov n/K
        Krajský přebor jednotlivců
        ve Fischerových šachách
        1. Jan Jüptner
        2. Jakub Šafařík
        3. Ivo Peroutka
        Slavia Hradec Králové
        Jiskra Hořice
        Slovan Broumov
        Okresní přebor jednotlivců
        Královéhradecka
        1. Luděk Novák
        2. Vasilis Tsapanidis
        3. Lukáš Smolej
        ŠK Lípa
        ŠK Lípa
        Sokol Hradec Králové
        Okresní přebor jednotlivců Trutnovska         1. Marek Killar
        2. Marek Čeřovský
        3. Martin Malinský
        Loko Trutnov
        TJ Dvůr Králové n/L
        Loko Trutnov
       Okresní přebor jednotlivců Rychnovska         1. Jan Macháň
        2. Rostislav Palla
        3. Leoš Macek
        ŠŠ Panda Rychnov n/K
        Spartak Rychnov n/K
        ŠŠ Panda Rychnov n/K
        Velká Cena mládeže kat. 1995 chlapci         1. Jaroslav Flašar
        2. Martin Šedivý
        3. Jan Macháň
        Jiskra Hořice
        Jiskra RMSK Nový Bydžov
        ŠŠ Panda Rychnov n/K
        Velká Cena mládeže kat. 1995 děvčata         1. Eliška Johnová
        2. Lenka Rojíková
        3. Aneta Žitná
        Jiskra Hořice
        ŠK Lípa
        ŠŠ Panda Rychnov n/K
        Velká Cena mládeže kat. 1998 chlapci         1. Vojtěch Wagner
        2. Matěj Kosař
        3. Ondřej Kabelka
        ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové
        Sokol Červený Kostelec
        ŠK AD Jičín
        Velká Cena mládeže kat. 1998 děvčata         1. Anna Vítová
        2. Lucie Kubelková
        3. Zuzana Koutová
        Sokol Hradec Králové
        ŠK Lípa
        PŠŠ Lázně Bělohrad
        Velká Cena mládeže kat. 2001 chlapci         1. Filip Šolc
        2. Vojtěch Kořínek
        3. Michal Blažek
        ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové
        ŠK Lípa
        ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové
        Velká Cena mládeže kat. 2001 děvčata         1. Kateřina Hrochová
        2. Kristýna Kratochvílová
        3. Zuzana Vepřeková
        ŠK Lípa
        ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové
        Jiskra RMSK Nový Bydžov
        Velká Cena mládeže kat. 2003 chlapci         1. Petr Fojt
        2. Tomáš Sucharda
        3. Pavel Šmíd
        PŠŠ Lázně Bělohrad
        PŠŠ Lázně Bělohrad
        ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové
        Velká Cena mládeže kat. 2003 děvčata         1. Andrea Šolcová
        2. Radka Hrochová
        2. Kristýna Kratěnová
        ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové
        ŠK Lípa
        ŠK Lípa
[CNW:Counter]