Startovní listiny KP mládeže v rapidu (aktualizováno)
14.2.2014
-Kategorie HD10
1 | Pražák Viktor | 1354 | ŠK Lípa |
2 | Drašnar Lukáš | 1301 | TJ Sokol Vrchoviny |
3 | Janouch Jáchym Štěpán | 1270 | ŠK AD Jičín |
4 | Rokoš Filip | 1257 | ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové |
5 | Zdechovský Tobiáš | 1125 | ŠK DDM Třebechovice pod Orebem |
6 | Reschel Jan | 1100 | ŠK DDM Třebechovice pod Orebem |
7 | Bereš Martin | 1000 | ŠK Lípa |
8 | Doležal Daniel | 1000 | ŠK DDM Třebechovice pod Orebem |
9 | Gloser Tomáš | 1000 | ŠK Lípa |
10 | Golka Dalibor | 1000 | ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové |
11 | Horný Tomáš | 1000 | TJ Lokomotiva Trutnov |
12 | Jílek Marcel | 1000 | ŠK AD Jičín |
13 | Karásek Vojtěch | 1000 | ŠK DDM Třebechovice pod Orebem |
14 | Reschel Matouš | 1000 | ŠK DDM Třebechovice pod Orebem |
15 | Ruffr Tomáš | 1000 | ŠK DDM Třebechovice pod Orebem |
16 | Ulrich Václav | 1000 | ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové |
17 | Vestfál Jan | 1000 | ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové |
18 | Winter Ondřej | 1000 | ŠK Lípa |
19 | Šulcová Tereza | 1000 | ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové |
20 | Kubiš Jan | 1000 | Broumov |
21 | Kaněra Daniel | 1000 | Broumov | 22 | Strnad Matěj | 1000 | Broumov |
23 | Fuksa Martin | 1000 | Podzvičinská šachová škola |
24 | Kopysov Filip | 1000 | Podzvičinská šachová škola |
25 | Rak Tomáš | 1100 | ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové |
Kategorie HD12
St.č. | Jméno | NRtg | Klub |
1 | Fojt Petr | 1373 | ŠK AD Jičín |
2 | Kabelka Tomáš | 1293 | ŠK AD Jičín |
3 | Kořínek Vojtěch | 1291 | ŠK Lípa |
4 | Šolcová Andrea | 1260 | ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové |
5 | Kašík Martin | 1242 | ŠK AD Jičín |
6 | Wagnerová Tereza | 1239 | Region Panda Rychnov nad Kněžnou |
7 | Lajbl Jan | 1222 | ŠK AD Jičín |
8 | Gonda Pavel | 1100 | ŠK Lípa |
9 | Ranný Lukáš | 1097 | ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové |
10 | Krtička Jakub | 1092 | ŠK Lípa |
11 | Berešová Veronika | 1000 | ŠK Lípa |
12 | Horký Matěj | 1000 | ŠK Lípa |
13 | Hykš Jan | 1000 | ŠK AD Jičín |
14 | Škoda Viktor | 1000 | TJ Slovan Broumov |
15 | Tošovský Tomáš | 1000 | Region Panda Rychnov nad Kněžnou |
16 | Kraus Lukáš | 1100 | Podzvičinská šachová škola |
17 | Rybáček Lukáš | 1100 | Podzvičinská šachová škola |
18 | Raková Petra | 1100 | ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové |
Kategorie HD14
St.č. | Jméno | NRtg | IRtg | Klub |
1 | Wagner Vojtěch | 1942 | 1907 | ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové |
2 | Šolc Filip | 1616 | 1655 | ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové |
3 | Blažek Michal | 1613 | 1606 | ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové |
4 | Vítová Anna | 1599 | 1575 | Sokol Hradec Králové |
5 | Sajdl Jan | 1551 | 0 | ŠK AD Jičín |
6 | Černý David | 1479 | 0 | TJ Hronov |
7 | Kratochvílová Kristýna | 1461 | 0 | ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové |
8 | Trojtl Jan | 1350 | 0 | TJ Hronov |
9 | Holman Zdeněk | 1250 | 0 | TJ Lokomotiva Trutnov |
10 | Honejsek Vojtěch | 1100 | 0 | ŠK AD Jičín |
11 | Přibyl Šimon | 1100 | 0 | ŠK DDM Třebechovice pod Orebem |
12 | Malák Petr | 1098 | 0 | ŠK Lípa |
13 | Král Tomáš | 1096 | 0 | ŠK Lípa |
14 | Bednář Jan | 1091 | 0 | ŠK DDM Třebechovice pod Orebem |
15 | Novotný Pavel | 1000 | 0 | ŠK Lípa |
16 | Assbahi Radovan | 1000 | 0 | Broumov |
17 | Zimmeroman Tomáš | 1000 | 0 | Broumov |
18 | Kuře Miroslav | 1000 | 0 | Broumov |