Královéhradecký krajský šachový svaz

  • Prosinec 2022
    Po Út St Čt So Ne
     1234
    567891011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031  

Velká Cena Trutnova – stav přihlášek

Jiří Bielavský, administrátor webu - 10.1.2013

Muzete se tesit i na pekne hraci prostredi, dobre jidlo i na 10 hracu z Polska, kteri zatraktivni prubeh boju.
K dispozici bude i pocitacova ucebna se 30 PC a novejsi zpusob rizeni skupin jednotlivymi rozhodcimi.

Marek Killar
reditel turnaje

Ke dni 9.1.2013 (15:00 hod) je nasledujici stav prihlasek (zatim 48 hracu
z 12 oddilu):

					

kategorie 1997 a mladší					
St.č.	Jméno			NRtg	IRtg	FED	Klub
1	Nosek Jan		1690	1706	CZE	Šk Ortex-Reta Hradec Králové
2	Czoch Karol		1600	0	POL	UKS "Zadrna" Kamienna Góra
3	Goluch Przemyslav	1600	0	POL	UKS "Debiut" Przedwojów
4	Swies Fabian		1600	0	POL	UKS "Debiut" Przedwojów
5	Zahalka Jan		1560	1778	CZE	Tj Dvur Kralove Nad Labem
6	Killar Dominik		1521	0	CZE	Tj Lokomotiva Trutnov
7	Vitova Anna		1461	1485	CZE	Sokol Hradec Kralove
8	Vit Jakub		1411	0	CZE	Sokol Hradec Kralove
9	Kablukov Vadim		1403	0	CZE	Sk Ortex-Reta Hradec Kralove
10	Kmiecik Katarzyna	1400	0	POL	UKS "Debiut" Przedwojów
11	Pazik Kacper		1400	0	POL	UKS "Debiut" Przedwojów
12	Killar Lukas		1358	0	CZE	Tj Lokomotiva Trutnov
13	Braun Jan		1329	0	CZE	Tj Lokomotiva Trutnov
14	Pokorny David		1250	0	CZE	Region Panda Rychnov Nad Kneznou
15	Ulman Jakub		1250	0	CZE	Sk Dobruska
					
kategorie 2000 a mladší					
St.č.	Jméno			NRtg	FED	Klub	
1	Czoch Hubert		1600	POL	UKS "Zadrna" Kamienna Góra	
2	Sajdl Jan		1331	CZE	Sk Ad Jicin	
3	Buločkin Martin		1250	CZE	Region Panda Rychnov Nad Kněžnou	
4	Daněk Jakub		1250	CZE	Region Panda Rychnov Nad Kněžnou	
5	Lajbl Jan		1250	CZE	Sk Ad Jicin	
6	Trojtl Jan		1250	CZE	Tj Hronov	
7	Černý David		1250	CZE	Tj Hronov	
8	Obidowski Michal	1200	POL	UKS "Zadrna" Kamienna Góra	
9	Bednar Jan		1100	CZE	Sk Ddm Trebechovice Pod Orebem	
10	Dolensky Stepan		1100	CZE	Sk Libstat	
11	Holman Zdenek		1100	CZE	Tj Lokomotiva Trutnov	
12	Honejsek Vojtech	1100	CZE	Sk Ad Jicin	
13	Kabelka Tomas		1100	CZE	Sk Ad Jicin	
14	Kasik Martin		1100	CZE	Sk Ad Jicin	
15	Kuhn Marek		1100	CZE	Tj Lokomotiva Trutnov	
16	Rydl Jan		1100	CZE	Sk Ad Jicin	
17	Hyks Jan		1000	CZE	Sk Ad Jicin	
18	Jíra Tomáš		1000	CZE	Tj Lokomotiva Trutnov	
19	Jíra Václav		1000	CZE	Tj Lokomotiva Trutnov	
20	Kaczor Daniel		1000	POL	UKS "Zadrna" Kamienna Góra	
21	Kvychola Yahor		1000	CZE	Sk Ddm Trebechovice Pod Orebem	

kategorie 2003 a mladší					
St.č.	Jméno			NRtg	FED	Klub	
1	Lubos Maciej		1200	POL	UKS "Debiut" Przedwojów	
2	Fojt Petr		1100	CZE	Sk Ad Jicin	
3	Janouch Jachym Stepan	1100	CZE	Sk Ad Jicin	
4	Kraus Lukas		1100	CZE	Podzvicinska Sachova Skola	
5	Gasiorek Maciej		1000	POL	UKS "Debiut" Przedwojów	
6	Retek David		1000	CZE	Tj Lokomotiva Trutnov	
7	Ulman Filip		1000	CZE	Sk Dobruska	
8	Zdechovsky Tobias	1000	CZE	Sk Ddm Trebechovice Pod Orebem	

kategorie 2005 a mladší					
St.č.	Jméno			NRtg	FED	Klub	
1	Drasnar Lukas		1100	CZE	Tj Sokol Vrchoviny	
2	Dolenský Filip		1000	CZE	ŠK Libštát	
3	Reschel Jan		1000	CZE	Sk Ddm Trebechovice Pod Orebem	
4	Reschel Matouš		1000	CZE	Sk Ddm Trebechovice Pod Orebem