Královéhradecký krajský šachový svaz

  • Prosinec 2022
    Po Út St Čt So Ne
     1234
    567891011
    12131415161718
    19202122232425
    262728293031  

Výsledky rapidu hraného 26. prosince v Kostelci nad Orlicí

Jaroslav Šmíd, předseda KHŠS - 1.1.2016

26. prosince se hrál v Kostelci nad Orlicí tradiční Vánoční rapid

 

Vánoční rapid 2015, 22.ročník.  Kostelec nad Orlicí
Konecné poradí
Por. St.c. Jméno Rtg FED Klub Body BH.  B
1 2 Pokorný Tomáš 2260 CZE Lanškroun 32
2 1 Macháň Jan 2305 CZE Polabiny 32
3 3 Šafařík Jakub 2131 CZE Slavie HK 31˝
4 12 Prouza Tomáš 1930 CZE Jaroměř 27˝
5 5 Mrověc Jan 2070 CZE TJ Hronov 25
6 21 Zvěřina Jan 1878 CZE Chotěboř 5 29˝
7 30 Gorecki Janusz 1822 CZE Hronov 5 25
8 17 Němec Otakar 1908 CZE Lípa 30˝
9 10 Přibík Petr 1945 CZE Sokol HK 30˝
10 14 Bém David 1922 CZE Jaroměř 30
11 4 Velecký Viktor 2100 CZE Hronov 29˝
12 45 Palla Rostislav 1650 CZE Spartak RK 28˝
13 27 Duch Robert 1826 CZE Hronov 28
14 7 Dudek Vojtiech 1975 CZE Radkóv 27˝
15 23 Pinkava Josef 1860 CZE Náchod 27
16 8 Buločkin Martin 1950 CZE Panda RK 26˝
17 6 Pyka Roman 2046 CZE Radkóv 25˝
18 18 Inneman František 1890 CZE Spartak Vlašim 24
19 11 Daniel Jiří 1930 CZE Panda RK 23˝
20 16 Michel Ladislav 1920 CZE Hronov 22
21 67 Sysr Pavel 0 CZE Letohrad 4 30
22 13 Kuru Martin 1928 CZE Ć.Kostelec 4 27
23 9 Černý David 1949 CZE Hronov 4 26˝
24 34 Musil Stanislav 1752 CZE Kostelec n.O 4 26˝
25 22 Chmelař Vítězslav 1870 CZE Kostelec n.O 4 26
26 15 Fuchs František 1920 CZE Dvůr Králové 4 26
27 19 Zahálka Jan 1890 CZE Dvůr Králové 4 25
28 33 Macháň Václav 1760 CZE Polabiny 4 24˝
29 20 Kuneš Jan 1883 CZE Jaroměř 4 24
30 62 Lorenc Adam 0 CZE Letohrad 4 22
31 29 Doubrava Pavel 1824 CZE HK 29˝
32 63 Lorenc ml. Josef 0 CZE Letohrad 27
33 32 Kožúšek Slavomír 1760 CZE Kostelec n.O 26˝
34 66 Půlkrábek Aleš 0 CZE Letohrad 25˝
35 43 Černohous Miloslav 1654 CZE Králíky 24˝
36 42 Štolbová Karina 1660 CZE Doudleby 24
37 24 Martinovský Miroslav 1844 CZE Jaroměř 23˝
38 65 Papáček Miloš 0 CZE Letohrad 23
39 28 Čáp Jaroslav 1825 CZE Hronov 22˝
40 50 Štolba Oldřich 1530 CZE Doudleby 22
41 38 Volf Michal 1700 CZE LOKO Trutnov 3 28
42 36 Burdilák Milan 1731 CZE Náchod 3 25˝
43 54 Stejskal Michal 1246 CZE Hořice 3 25˝
44 46 Matoulek Václav 1627 CZE Červená Voda 3 24
45 31 Malý Jan 1765 CZE Kostelec n.O 3 24
46 37 Palla Stanislav 1706 CZE Lanškroun 3 23
47 25 Krása Marek 1830 CZE Třebechovice 3 23
48 52 Horák Jan 1298 CZE Panda RK 3 20˝
49 47 Ruffer Václav 1590 CZE Spartak RK 3 20˝
50 44 Mata Michal 1653 CZE Ć.Kostelec 3 20˝
51 51 Křivohlávek Josef 1506 CZE Lanškroun 3 20
52 26 Šafařík Kamil 1829 CZE Hořice 28
53 35 Vítová Anna 1743 CZE Sokol HK 28
54 39 Cvejn Jaroslav 1690 CZE Spartak RK 25˝
55 41 Hovad Václav 1688 CZE Spartak RK 22˝
56 59 Faltýnek David 0 CZE Sokol HK 22˝
57 57 Hovorka Ondřej 1000 CZE Benátky 19˝
58 49 Beneš Jiří 1530 CZE Doudleby 18
59 53 Ret Adam 1250 CZE Polabiny 17
60 48 Lorenc st. Josef 1551 CZE Letohrad 2 21˝
61 60 Faltýnek Lukáš 0 CZE Sokol HK 2 21˝
62 40 Matoulek Jaroslav 1690 CZE Kostelec n.O. 2 20
63 64 Lorencová Jitka 0 CZE Letohrad 2 19˝
64 58 Hovorka Václav 1000 CZE Benátky 2 18˝
65 56 Štělbaský Martin 1100 CZE Králíky 20
66 61 Kain Michal 0 CZE Kostelec n.O 19
67 55 Kosuk Richard 1100 CZE Králíky 1 17