Královéhradecký krajský šachový svaz

  • Archivy

  • Rubriky

Soustředění talentů v květnu nebude, náhradou budou od 9.4 webináře s IM Kaňovským

Daniel Roischl - 6.4.2020

Pro všechny, kteří se těšili na soustředění talentů v termínu 1.5. a 2.5. mám super zprávu! Přestože současná situace nedovoluje akce jako soustředění, podařilo se nám domluvit spolupráci s profesionálním trenérem IM Davidem Kaňovským, autorem mnoha knížek, reprezentačním trenérem. Bude to probíhat tak, že všichni talenti ze skupin A-B-C a kteří mají zaplaceno na celý rok, dostanou emailem odkaz a heslo a budou se moci přihlásit na online trénink. David bude mít seznam talentů, kteří se mají připojit a bude kontrolovat kdo má nárok na připojení, že v místnosti opravdu je. Soustředění je určeno pro pokročilé šachisty. Kdo nemá zaplacený celoroční příspěvek, ale chtěl by se přihlásit na přednášku, ten pošle přihlášku na email lubos.rosko@email.cz. Cena bude stejná jako na květnové soustředění tj. 200+200 tedy 400 Kč. Po schválení do příslušné skupiny (mnou nebo Ondrou Rudou) A+B+C pošle dotyčný částku na účet kraje a dostane adresu a heslo k přednášce. První přednáška bude ve čtvrtek 9.4.2020, 16-17.30 a pak pokaždé ve čtvrtek ve stejný čas. Připojit se lze na pc i na mobilu. Jedná se o 8-12 webinářů s profesionálním trenérem. Témata webinářů budou po domluvě se mnou a Davidem. Například čtvrteční téma bude „Pěšcová struktura Ben-oni aneb dynamika na šachovnici.“. S Davidem spolupracuji dlouhodobě a můžu tento systémový prvek doporučit a garantovat nejvyšší kvalitu. Využijte této možnosti, přijde mi to pro místní talenty jako super možnost se zlepšit. Pro skupiny D+E ještě systém dolaďujeme a je zde cca 15 talentů, kteří mají zaplaceno na celý rok. V podstatě bude systém stejný, jen jednodušší téma, které budu trénovat online stejným systémem buď já, a nebo jiný trenér, to dám dotyčným ještě vědět emailem. Kdyby i v těchto skupinách byl zájem o webináře větší, dejte vědět, určitě něco vymyslíme. V podstatě když to rozřadím nahrubo, tak jsou 2 skupiny. A – skupina 1500+ a divoké karty a B – skupina ti ostatní. Kdo bude na hraně, rozhodneme s Ondrou Rudou, předsedou komise mládeže, kam dotyčného zařadíme. Chceme dát možnost všem si kvalitně zatrénovat. 

Takže shrnutí:

A+B+C čtvrtky 16-17.30 2-3 měsíce webináře pro 1500+ se zaplacením celoroční platby za soustředění nebo po přihláškách + platbě na účet kraje. 

D+E+ostatní – termín a čas upřesním 2-3 měsíce webináře pro talenty do 1500 se zaplacením celoroční platby za soustředění nebo po přihláškách + platbě na účet kraje.

V případě nejasností mi klidně zavolejte 777862020 nebo lubos.rosko@email.cz.

Přeji všem pevné nervy a hodně úspěchů,  Luboš Roško