Královéhradecký krajský šachový svaz

Pohár města Kostelce nad Orlicí vyhrál Kamil Majoroš

Jiří Bielavský, administrátor webu - 6.6.2017

V neděli 4. června proběhl již 21. ročník žákovského šachového turnaje o pohár města Kostelce nad Orlicí. Startovalo 17 dětí, pohár si odvezl Kamil Majoroš z DDM Třebechovice pod Orebem, který vyhrál před oddílovým kolegou Danielem Doležalem. Bronzovou medaili získal Honza Koblic z Pandy Rychnov nad Kněžnou.

Ještě bylo vyhlášeno pořadí v kategorii od roku narození 2006. Vyhrála jediná dívka na turnaji Adélka Petrželová ze Sokola Hradec Králové před Jindrou Kačírkem z Pandy a Davídkem Vejmanem ze Sokola Náchod, který byl nejmladším šachistou na turnaji.

Podrobnější výsledky na “//chess-results.com/tnr285649.aspx?lan=5&art=1&wi=821“.

Výše jmenovaným blahopřeji a děkuji všem sponzorům a dobrovolným organizátorům vydařeného turnaje. Zvláštní poděkování patří ředitelce DDM paní Mgr. Petře Hladké za tradičně vstřícný přístup a hlavně za krásné fotografie!