Královéhradecký krajský šachový svaz

  • Archiv

  • Rubriky

Krajská soutěž žákovských družstev – úvodní zpravodaj, soupisky do 11. 1. 2019!

Ondrej Ruda - 3.1.2019

KHŠS – Krajská soutěž žákovských družstev 

Rozdělení do skupin, losovací čísla a adresář družstev

Západ

  1. PŠŠ A (Lázně Bělohrad) ladislavbroz@tiscali.cz
  2. PŠŠ B (Studenec)       ladislavbroz@tiscali.cz
  3. Lokomotiva Trutnov      tomas.bydelsky@gmail.com
  4. TJ Jiskra Nový Bydžov   Josef.Batka@seznam.cz
  5. ŠŠPM Lipky HK C               SvatavaPtackova@seznam.cz
  6. Lípa C                                   prazak.neslhk@email.cz
  7. TJ Jiskra Jaroměř B         peca.stanek@seznam.cz

 

Východ

 

  1. DDM Třebechovice B Jan-Slavik@seznam.cz
  2. Region Panda C     panda.daniel@tiscali.cz
  3. Region Panda D v.kroulikova@centrum.cz
  4. ŠK Červený Kostelec michal.bass@seznam.cz
  5. TJ Sokol Studnice                   lesk.b@seznam.cz
  6. TJ Náchod A        niki.dusbaba@seznam.cz
  7. TJ Náchod B       niki.dusbaba@seznam.cz

 

Barva kamenů je určena dle Schurrigových tabulek

Rozpis utkání v základních skupinách

Skupina Západ

  1. PŠŠ A  – Lázně Belohrad (LBA)
  2. PŠŠ B – Studenec (STU)
  3. Trutnov (TRU)
  4. Nový Bydžov (NB)
  5. Lipky C
  6. Lípa C
  7. Jaroměř B (JARB)

 

Lázně Bělohrad  19. 1. 2019, pořadatel a rozhodčí Ladislav Brož

9 :00     TRU – LBA           11:30 STU – TRU             14:30 LBA – STU

 

ZŠ J. Gočára HK 19. 1. 2019 , pořadatel Svatava Ptáčková

 

9:00       NB – Lipky C       Lípa C – Jar B

11:30    Lípa C – NB         Jar B – Lipky C

14:00    NB – Jar B           Lipky C – Lípa C

 

(pravděpodobně) DDM Hradec Králové 9. 2. 2019, pořadatel Ondřej Ruda, rozhodčí Pavel Pražák

 

9:00       LBA – NB             STU – Lipky C     TRU – Lípa C      volno Jaroměř B

11:30    Lipky C – LBA     Lípa C – STU       JarB – Tru           volno Nový Bydžov

14:00    LBA – Lípa C       STU – Jaar B       TRU       – NB       volno Lipky C

16:00    Jar B – LBA         LípaC – NB          Lipky C – TRU    volno Lípa C

Skupina Východ

  1. Třebechvice B
  2. Rychnov C
  3. Rychnov D
  4. Červený Kostelec (ČK)
  5. Studnice (STU)
  6. Náchod A (NAA)
  7. Náchod B (NAB)

Rychnov, hala R. Šebrleho 19. 1. 2019, pořadatel a rozhodčí Jiří Daniel

9:00 TreB – RK C              11:30 RKD – TreB            14:00     RKC – RK B

Studnice, obecní úřad 19. 1. 2019, pořadatel a rozhodčí Břetislav Lesk

9:00       ČK – NAB            STU – NAA

11:30     NAA – ČK            NAB – STU

14:00     ČK – STU             NAA-NAB

Náchod , klubovna KINO Vesmír 9. 2. 2019, pořadatel a rozhodčí Petr Dusbaba

9:00      TřeB – ČK            RKC – STU           RKD – NAA          volno NAB

11:30     STU – TřeB         NAA – RK C         NAB – RKD          volno ČK

14:00     Třeb B – NAA     RKC        NAB       RKD       ČK          volno STU

16:00     NAB – TřeB         ČK – RK C            STU  – RKD          volno NAA

Posunutí začátků po dohodě týmů je možné. Pořadatelé pošlou zápisy v limitu 2 hodiny po utkání.

Program a místa finálových skupin budou upřesněna po 9. 2.

Soupisky je nutno předložit do 11. 1. 2019, jinak hrozí sankce

  1. 1. 2019

Jiří Daniel, vedoucí KSŽD