Královéhradecký krajský šachový svaz

  • Archiv

  • Rubriky


  • RSS RSS

Výsledky z Janských Lázní přehledně

Jiří Bielavský, administrátor webu - 12.5.2012

Otevřený krajský přebor jednotlivců, juniorů, žen a seniorů

Rk. Name FED RtgI RtgN Club/City Pts. TB1 TB2 TB3 Typ KP Jun Sen Ženy
 1 FM Juptner Jan CZE 2350 2317 Slavia Hradec Kralove 6,5 31 40 31,5 KP 1
 2 FM Karlik Vladimir CZE 2329 2294 Slavia Kromeriz 6 32 43 30
 3 FM Vojta Tomas CZE 2356 2335 Zikuda Turnov 6 29 39 28,5
 4 Haman Jakub CZE 2132 2089 SK Kladno 6 28 37 26,3
 5 Ptacek Tomas CZE 1969 1943 ORTEX Hradec Kralove 5,5 30 40 26,3 KP+Jun 2 1
 6 FM Rosko Lubos CZE 2321 2319 2222 SK Polabiny 5,5 29 40 26,5
 7 Tazlar Petr CZE 2161 2103 TJ Jiskra Horice 5,5 29 38 23,3 KP+Jun 3 2
 8 Moravec Vit CZE 2145 2149 TJ Sparta Kutna Hora 5,5 27 36 23,8
 9 Matonoha Ctirad CZE 2016 2007 TJ Jiskra Horice 5,5 25 33 19,8 KP 4
10 Stradej Vlastimil CZE 2049 2026 Zbrojovka Vsetin 5 29 38 22,3
11 Kozusek Daniel CZE 1889 1893 2222 SK Polabiny 5 25 34 20,5
12 Misicko Jan CZE 2035 2050 SK Kladno 5 24 33 16,5
13 Rusnak Jan CZE 2018 1992 TJ Jiskra Horice 5 24 32 18,3 KP 5
14 Cerovsky Marek CZE 1967 1952 TJ Dvur Kralove n/L 4,5 30 38 19,8 KP 6
15 Valenta Vit CZE 2174 2173 T.J. Sokol Sumperk 4,5 29 39 19,3
16 Cap Adam CZE 2080 2063 SK Kladno 4,5 28 38 19,3
17 Novotny Lubomir CZE 1982 1999 SK AD Jicin 4,5 27 36 16,3 KP 7
18 Dosedel Jiri CZE 2091 2065 SK Vysoke Myto 4,5 26 35 19
19 Rojikova Lenka CZE 1814 1822 SK Lipa 4,5 26 32 14,3 KP+Jun+Ž 8 3 1
20 Matejovsky Ondrej CZE 2009 1996 TJ Spartak Vlasim 4,5 25 34 16,5
21 Machan Jan CZE 2017 2009 2222 SK Polabiny 4,5 24 32 15,8 9
22 Kaisler Martin CZE 2111 2075 SK Lipa 4,5 24 31 16 KP
23 Masek Jan CZE 1955 1973 TJ DUKLA Praha 4,5 23 32 15,3
24 Chalupecky Vladimir CZE 1977 1996 TJ Spartak Vrchlabi 4,5 21 28 16 KP 10
25 Wagner Vojtech CZE 1694 1833 ORTEX Hradec Kralove 4 27 35 16,8 KP+Jun 11 4
26 Sobotnik Petr CZE 1920 1902 TJ Bohemians Praha 4 26 35 14,8
27 Plchot Miroslav SCO 1896 0 TJ Spartak Vrchlabi 4 26 35 13,5 KP 12
28 Ruzickova Radka CZE 0 1848 TJ Jiskra Jaromer 4 25 32 15,5 KP+Ž 13 2
29 Ricanek Miloslav CZE 1883 1966 TJ Lokomotiva Liberec 4 24 33 12
30 Novak Ludek CZE 1963 1934 SK Lipa 4 23 31 12,8 KP 14
31 Sedivy Martin CZE 1864 1918 TJ Jiskra Horice 3,5 26 34 13 KP+Jun 15 5
32 Safarik Jakub CZE 2087 2156 TJ Jiskra Horice 3,5 24 33 14,5 KP+Jun 16 6
33 Krahula Pavel CZE 0 1825 Loko Zabreh 3,5 24 32 12,3
34 Portych Vaclav CZE 1840 1799 SK Lipa 3,5 23 31 13,5 KP+Sen 17 1
35 Kotyza Bohumil CZE 1972 1879 Spartak Rychnov n/K 3,5 23 31 10,5 KP 18
36 Rydl Jiri CZE 2003 1963 TJ Spartak Vlasim 3,5 23 31 10
37 Stanek Petr CZE 0 1812 TJ Jiskra Jaromer 3,5 23 31 10,8 KP 19
38 Michel Ladislav CZE 1903 1913 TJ Hronov 3,5 22 30 11,5 KP 20
39 Martinovsky Miroslav CZE 1846 1852 TJ Jiskra Jaromer 3,5 20 27 10,3 KP+Sen 21 2
40 Havelka Petr CZE 1920 1911 SK KDJS Sedlcany 3,5 20 29 10,8
41 Dungl Petr CZE 1905 1903 SK Zamberk 3,5 19 27 11
42 Laloucek Miroslav CZE 0 1682 TJ Spartak Vlasim 3,5 17 23 6,5
43 Peniska Pavel CZE 1923 1911 TJ Desko Liberec 3 24 33 11,8
44 Tsapanidis Vasilis CZE 1754 1771 SK Lipa 3 23 31 9,5 KP 22
45 Horak Martin CZE 1765 1769 Sokol Cesky Brod 3 23 30 10,3
46 Pychova Nela CZE 1701 1723 TJ Spartak Vlasim 3 23 31 11,3
47 Svec Ludek CZE 1752 1710 TJ Desko Liberec 3 22 30 10
48 Lasek Frantisek CZE 1789 1849 TJ Slavia Liberec 3 20 25 5,5
49 Pycha Patrik CZE 1886 1855 TJ Spartak Vlasim 3 20 28 9
50 Gorba Tomas CZE 1764 1742 SK ROSADA Prostejov 3 19 23 6,5
51 Reichl Roman CZE 1864 1866 Loko Zabreh 3 16 23 6
52 Vlckova Katerina CZE 1829 1991 2222 SK Polabiny 2,5 23 31 8,5
53 Simon Petr CZE 1750 1769 TJ Lokomotiva Liberec 2,5 20 26 5
54 Dusbaba Petr CZE 1840 1808 TJ Nachod 2,5 19 25 4,5 KP 23
55 Privoznik Lubos CZE 1617 1599 TJ DUKLA Praha 2 21 29 6,5
56 Cerovsky Leos CZE 1922 1880 TJ Dvur Kralove n/L 0 18 23 0 KP+Sen 24 3

OPEN

Rk. Name FED RtgI RtgN Club/City Pts. TB1 TB2 TB3 ženy
 1 Nad Boris CZE 1838 1829 TJ DUKLA Praha 6,5 28 37 29,5
 2 Vochozka Jindrich CZE 1726 1787 Slavia Hradec Kralove 5,5 29 39 24
 3 Hatas Radim CZE 1687 1690 Sokol Bustehrad 5,5 29 38 24
 4 Haderka Karel CZE 1943 1903 Tatran Litovel 5,5 27 36 24
 5 Hejzlar Zdenek CZE 1872 1863 TJ Nachod 5,5 27 36 23,3
 6 Burdilak Milan CZE 1777 1784 TJ Nachod 5,5 26 35 23,5
 7 Nekvinda Michal CZE 0 1636 TJ Jiskra Horice 5,5 26 34 21,5
 8 Hatasova Michaela CZE 1625 1665 SK Kladno 5 32 41 24,3
 9 Kozusek Slavomir CZE 1785 1698 SK DDM Kostelec n/O 5 30 40 24,3
10 Zizka Jan CZE 1880 1920 TJ Sokol Vrchoviny 5 29 38 22,5
11 Vagner Patrik CZE 1734 1701 TJ Nachod 5 27 35 20,8
12 Zanka Jaroslav CZE 0 1678 TJ Nachod 5 26 36 20,3
13 Jina Lubos CZE 1787 1820 TJ Lokomotiva Liberec 5 25 34 20,3
14 Jungwirth Stanislav CZE 0 1693 Sokol Cerveny Kostelec 5 24 32 19,8
15 Jindrisek Martin CZE 0 1576 TJ Tatran Hostinne 4,5 28 36 17,8
16 Labik Jaroslav CZE 0 1681 SK DDM Kostelec n/O 4,5 28 37 19
17 Nosek Jan CZE 0 1416 ORTEX Hradec Kralove 4,5 26 35 18,8
18 Palla Rostislav CZE 1747 1767 Spartak Rychnov n/K 4,5 26 35 18,5
19 Jansky Pavel CZE 1830 1844 Jiskra Ceska Skalice 4,5 25 34 17,8
20 Vonderka Lukas CZE 1836 1733 TJ Spartak Vlasim 4,5 25 33 17
21 Chvatil Simon CZE 1539 1597 ORTEX Hradec Kralove 4,5 24 32 16,8
22 Macek Leos CZE 1716 1692 Panda Rychnov n/K 4,5 23 31 16
23 Studzinski Boleslav CZE 0 1388 Klub sachistu Ricany 4,5 22 29 14,8
24 Sadil Pavel CZE 0 1373 SK KDJS Sedlcany 4,5 22 28 12,8
25 Jukl Karel CZE 1759 1735 TJ Jawa Brodce 4 28 38 16,8
26 Bainhofner Jiri CZE 1809 1700 SK Praha-Smichov 4 26 35 17
27 Novak Petr CZE 0 1754 Loko Zabreh 4 26 34 16,5
28 Ulman Tomas CZE 0 1469 TJ Tatran Hostinne 4 26 34 16,5
29 Kral Ladislav CZE 1665 1643 SK Tyn nad Vltavou 4 26 32 12,8
30 Hainis Ladislav CZE 0 1566 TJ Tatran Hostinne 4 24 31 14,8
31 Sadil Jan CZE 0 1469 SK KDJS Sedlcany 4 24 31 13,8
32 Tobiskova Petra CZE 1523 1531 SK Lipa 4 23 31 13,3    3
33 Mejzlik Jiri CZE 0 1543 TJ Spartak Vlasim 3,5 29 39 14,8
34 Misicko Jan CZE 1525 1531 SK Kladno 3,5 29 37 14,8
35 Zastava Ladislav CZE 1677 1602 TJ Nachod 3,5 26 35 12,8
36 Drasnar Pavel CZE 1679 1649 TJ Sokol Vrchoviny 3,5 26 34 13,3
37 Hovad Vaclav CZE 1696 1653 Spartak Rychnov n/K 3,5 25 33 12,3
38 Kovar Ladislav CZE 1893 1930 TJ Spartak Vrchlabi 3,5 25 32 12,5
39 Dunglova Natalie CZE 0 1573 SK Zamberk 3,5 24 33 13
40 Walter Jaroslav CZE 0 1625 Slavia Hradec Kralove 3,5 23 30 9
41 Zlamana Anna CZE 0 1303 Klub sachistu Ricany 3,5 21 28 9
42 Kucera Josef CZE 0 1250 SK KDJS Sedlcany 3,5 21 26 6,75
43 Vlkova Anezka CZE 0 1250 TJ Spartak Vlasim 3,5 20 27 10
44 Vilimova Julie CZE 1512 1512 Klub sachistu Ricany 3 22 30 8,25
45 Kucera Jan CZE 0 1250 SK KDJS Sedlcany 3 22 30 9
46 Kablukov Vadim CZE 0 1428 ORTEX Hradec Kralove 3 20 28 7,5
47 Zak Daniel CZE 0 1250 Klub sachistu Ricany 3 20 25 4,5
48 Rimal Patrik CZE 0 1394 Jiskra Novy Bydzov 2,5 22 27 5,5
49 Zlamana Tana CZE 0 1100 Klub sachistu Ricany 2,5 20 28 7,25
50 Heger Zdenek CZE 0 1100 Klub sachistu Ricany 2,5 18 22 5
51 Feldstein Stepan CZE 0 1250 SK KDJS Sedlcany 2,5 17 22 3,5
52 Heger Jan CZE 0 1100 Klub sachistu Ricany 2 18 23 3,5
53 Mejzlikova Zdenka CZE 0 0 TJ Spartak Vlasim 1,5 18 23 1,5
54 Studzinski David CZE 0 1100 Klub sachistu Ricany 0,5 16 22 1