Královéhradecký krajský šachový svaz

  • Archiv

  • Rubriky

Rozdělení družstev do krajských soutěží pro rok 2012/2013

Miroslav Pavlíček - 10.9.2012

Krajský přebor

Lípa A a B, Dvůr Králové, Třebechovice, Jaroměř, Hronov, Broumov, Sobotka, Slavia Hradec Králové C, Jičín C,
jako náhradníci se do KP po odhlášení Pandy B a neuplatnění práva postupu Hronova B a Broumova B dostaly týmy Vrchlabí a Náchoda B.

Krajská soutěž – západ

Sokol Hradec Králové (spadnuvší tým z KP), Lázně Bělohrad, Lokomotiva Trutnov, Lípa D, Dvůr Králové B, Ortex Hradec Králové, Hořice B, Nový Bydžov a Lomnice nad Popelkou (týmy, které si zachovaly právo účasti z loňské sezóny), Jičín D (postupující z RP západ), Slavia Hradec Králové D (tým má právo účasti z loňské KS – východ), Vrchlabí B (tým, který požádal o účast v KS na základě malého počtu přihlášených účastníků).

Krajská soutěž – východ

Náchod C, Jaroměř B, Kostelec n. Orl., Dobruška, Spartak Rychnov n. Kn., Česká Skalice, Třebechovice B (týmy, které si uchovaly právo účasti z předchozího ročníku), Lípa C (tým s právem účasti z loňské sezóny z KS – západ), Vrchoviny a Náchod D (postupující z RP – východ resp. RP – sever), Červený Kostelec (tým, který požádal o účast v KS na základě malého počtu přihlášených účastníků), Kunvald C (tento tým požádal o účast v našem KS – loni hrál obdobnou soutěž v Pardubickém kraji, jejich účast je podmíněna tím, že se již žádný další tým z KHŠS dodatečně nepřihlásí).

Regionální přebor sever

Broumov B, Hronov B, Loko Trutnov B, C a D, HSM Trutnov, Náchod E, F a G, Červený Kostelec B

Regionální přebor východ

Česká Skalice B, Vrchoviny B, Třebechovice C, Kostelec n. Orl. B, Doudleby, Spartak Rychnov B, Panda Rychnov B a C, Javornice, Kunvald D  

Regionální přebor západ

Sobotka B, Valdice, Lužany, Nová Paka A a B, Lomnice n.P. B, Hostinné, Vrchlabí C, Rokytnice n. Jizerou, Jilemnice

Regionální přebor jih

Ortex HK B a C, Sokol HK B a C, Dubenec, Hořice C, Nový Bydžov B, Jaroměř C, Lípa E a F