» Seznam přihlášených na letní tábor KHŠS – 52 účastníků Královéhradecký krajský šachový svaz Královéhradecký krajský šachový svaz

  • Archiv

  • Rubriky

Seznam přihlášených na letní tábor KHŠS – 52 účastníků

Jiří Bielavský, administrátor webu - 5.3.2018

Přihlášky na letní tábor KHŠS 18. – 26. 8. 2018

Pozvánka na tábor

Stav k 5. březnu 2018

	Jméno			Ročník	Adresa
1	Voříšková Anna		2006	Hradec Králové
2	Voříšek	Jan		2008	Hradec Králové
3	Levitner Matěj		2008	Hradec Králové
4	Marxová	Šárka		2006	Jaroměř
5	Pech 	Erik		2009	Hradec Králové
6	Pech 	Oliver		2007	Hradec Králové
7	Ret	Adam		2005	Pardubice
8	Bednář	Miloš		2006	Nový Bydžov
9	Vestfál	Jan		2005	Hradec Králové
10	Svoboda	Ondřej		2009	Černožice
11	Šlapák	Petr		2009	Hradec Králové
12	Špriňar	Michal		2007	Hradec Králové
13	Winter	Ondřej		2007	Hradec Králové
14	Olšák	Vojtěch		2002	Hradec Králové
15	Till	Václav		2003	Kostelec nad O.
16	Horák	Jan		2001	Rychnov n. Kn.
17	Kačírek	Pavel		2004	Rychnov n. Kn.
18	Komora	Matěj		2007	Hradec Králové
19	Fojt	Petr		2003	Nová Paka
20      Rybáček Lukáš           2003    Dobrá Voda u H.
21	Janouch	Jáchym Š.	2004	Jičín
22	Gloser	David		2002	Hradec Králové
23	Gloser	Tomáš		2006	Hradec Králové
24	Jarešová Vendula	2007	Meziměstí
25	Pražák 	Viktor		2004	Hradec Králové
26	Zelbová	Lada		2007	Hradec Králové
27	Zelba 	Lukáš		2009	Hradec Králové
28	Jenček	Filip		2008	Hradec Králové
29	Rokoš	Filip		2005	Hradec Králové
30	Archlebová Stela	2008	Meziměstí
31	Dušánek	Michal		2009	Rychnov nad K.
32	Lesák 	David		2008	Dubenec
33	Dvořáček Marek		2010	České Meziříčí
34	Koblic 	Jan		2004	Vamberk
35	Albrechtová Adriana	2003	Žacléř
36      Šolc Filip              2001    Mžany
37      Landsmannová Marie M.   2002    Hradec Králové
38      Vošmik Matěj            2004    Nechanice
39      Martyniuk Vladislav     2003    Solnice
40      Dedek Jan               2006    Hradec Králové
41      Pávek Leoš              2010    Hradec Králové
42      Šmajzrová Dominika      2006    Ústí nad Orlicí
43      Blažek Michal           2001    Hradec Králové
44      Horný Tomáš             2004    Trutnov
45      Schmutzer Jakub         2007    Vysoká nad Labem
46      Kalous Kryštof          2009    Klášterec nad O.
47      Dostálek Patrik         2006    Rychnov nad K.
48      Hetfleischová Elen      2008    Rychnov nad K.
49      Vlček Vojtěch           2009    Trutnov
50      Pichová Lucie           2005    Žďár nad M.
51      Buločkin Martin         2002    Rychnov nad K.
52      Černý David             2001    Police nad M.

V blízké době budou přihlášení účastníci vyrozuměni o přijetí na tábor a požádáni o provedení platby.
Hlavní rozhodnutí o přijetí na tábor má hlavní trenér šachového tábora a vedoucí KTC pan ing. Luboš Roško.